Loopa - System wsparcia sprzedaży

AUTORSKI SYSTEM WSPARCIA SPRZEDAŻY „LOOPa”


Jesteśmy firmą, która działa na rynku od 2009 roku. Organizujemy wyjazdy incentive dla firm i instytucji oraz przygotowujemy wyjazdy szyte na miarę potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Każdy projekt to nowe wyzwanie. Jesteśmy rzetelnym partnerem dla wielu firm. W swoim portfolio możemy pochwalić się współpracą z największymi międzynarodowymi korporacjami, jak i lokalnymi przedsiębiorcami. Stawiamy na ciągły rozwój firmy rozszerzając zakres działań, śledząc trendy, obserwując rynek. Tak właśnie powstała marka LOOPa.

CZYM JEST LOOPa
LOOPA to nasz autorski, interaktywny projekt i narzędzie wsparcia sprzedaży, skierowany do firm, które głęboko wierzą w siłę ciekawego projektu incentive w planowaniu i budowaniu strategii sprzedażowych.
Jak dowodzą badania (Incentive Research Foundation i Incentive Federation), bezgotówkowe nagrody lepiej wpływają na wyobraźnię i na dłużej motywują pracowników, partnerów biznesowych i klientów.

LOOPujemy, czyli opracowujemy programy dla Klientów z wykorzystaniem konkursów sprzedażowych lub konkursów motywacyjnych. Tworzymy przy tym systemy konkursowe w oparciu o proste i sprawdzone narzędzia, dzięki czemu koszty obsługi możemy obniżyć bardziej niż konkurencja. LOOPa to również opracowywanie i prowadzenie loterii oraz programów pracowniczych.

Zachęcamy do sprawdzenia jakości i komfortu pracy z nami, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Co wyróżnia LOOPę?

  • Mówimy prostym językiem;
  • LOOPę budujemy sami na każdym etapie mając na uwadze indywidualne podejście do każdego projektu;
  • Stawiamy na wykorzystanie najbardziej skutecznego motywatora jakim jest nietuzinkowy wyjazd incentive w budowaniu strategii sprzedażowych;
  • LOOPa jest systemem przyjaznym Odbiorcom przez cały czas trwania danej kampanii, mamy mnóstwo pomysłów na to, jak przearanżować czysty marketing na język przyjazny grupie docelowej;
  • Jako jedyni w Polsce stosujemy system rozliczania, który w dużej mierze oparty jest na „systemie uznaniowym” dając Klientowi możliwość samodzielnego zadecydowania o naszym finalnym wynagrodzeniu;
  • Stały, zgrany, mówiący wspólnym językiem zespół dający gwarancję 100% zaangażowania w każdy powierzony projekt.

LOOPa to nasza odpowiedź na potrzeby rynku. Poznajmy się!


JAK DZIAŁAMY

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Na pierwszym spotkaniu zaczynamy od zebrania najważniejszych informacji. Weźmiemy pod LOOPę założenia strategiczne i cele sprzedażowe firmy oraz poddamy analizie realia założonego celu, by na tej podstawie zbudować wytyczne programu ściśle dopasowane do potrzeb grupy docelowej.


W kolejnym etapie, na podstawie zebranych informacji, zaproponujemy całe tło programu przedstawiając minimum dwa scenariusze przeprowadzenia konkursu wraz z wyborem logotypów oraz haseł przewodnich. Zaplanujemy strategię wraz z oprawą marketingowo – informatyczną. Przedstawimy wstępną szatę graficzną, ustalimy możliwości techniczne mając na uwadze budżet.


W dalszym etapie stworzymy plan pracy pod wybrany scenariusz i dokładny harmonogram prac, zbudujemy kosztorys szczegółowy z podziałem na poszczególne etapy realizacji. Zadbamy o nietuzinkowe nagrody adekwatne do włożonego wysiłku i zaproponujemy oryginalne rozwiązania mające na celu podtrzymanie zainteresowania danym konkursem. Sprawimy, że Państwa klienci chętnie zaangażują się nawet w długookresowe projekty, nie tracąc z oczu finału i budując właściwe temu emocje.


Wszystkie nasze programy obsługujemy kompleksowo, dając poczucie bezpieczeństwa i pewności naszym Klientom. Zapewniamy profesjonalny nadzór oraz prowadzenie projektu poprzez etap przygotowawczy, etap wdrożenia i realizacji. W końcowej fazie dla naszych klientów opracowujemy raport podsumowujący wraz z wyróżnieniem wskaźników realizacji projektu. Dzięki naszemu zespołowi - ekspertów z dziedziny marketingu, mediów, informatyki, turystyki, oraz wyjątkowych grafików - świadczymy usługi na najwyższym poziomie.


JAK PRACUJEMY
Planujemy i zarządzamy relacjami zarówno na poziomie zespołu, jak również partnerów biznesowych. Cały proces odbywa się na płaszczyźnie relacji motywacyjnych, programów lojalnościowych oraz projektów edukacyjnych. Nasz wyjątkowy system LOOPa koncentruje się w dwóch obszarach B2B (business to business) i B2E (business to employee).

Oferowany zakres działań, stawia na zaangażowanie poprzez wykorzystanie technik z pogranicza psychologii i socjologii. Są to metody skutecznego dotarcia poprzez posiadany Know-How oraz zaznajomienie się z obszarami zainteresowań potencjalnych klientów. Proponowane przez nas narzędzia:

- Hasło przewodnie i logo programu;
- Dedykowane mailingi;
- Dedykowane smsy do grupy klientów;
- Rozmowy telefoniczne mające na celu wzrost motywacji do zaangażowania w dany konkurs;
- Przygotowanie odpowiedniego zestawu nagród;
- Incentive Travel *;
- Follow – up po wyjeździe

*Incentive Travel, to narzędzie, które łączy w sobie cechy wyjazdu biznesowego, motywacyjnego i turystycznego. Odpowiednio dobrana destynacja i atrakcje pozwalają na dostarczenie niesamowitych doznania uczestników programu. Celem wyjazdu są miejsca, które w większości można odwiedzić ze standardowymi biurami podróży jednak naszym atutem i zarazem wyróżnikiem jest budowanie aktywnej sieci klientów, kontrahentów, dostarczając im wrażeń emocjonalnych. Tego nie znajdziecie w żadnej dostępnej regularnej ofercie.

SPEŁNIAMY TWOJE OCZEKIWANIA
Dzięki naszemu systemowi wsparcia sprzedaży LOOPa osiągnięte zostają założone cele, czyli:

- Wzrost sprzedaży, przypływ klientów, szeroka promocja marki;
- Zwiększenie zasięgu promocji marki przez wykorzystanie potencjału partnerów;
- Zmniejszenie kosztów związanych z promocją produktów;
- Kreacja i dostarczanie materiałów marketingowych, które umożliwią właściwe sterowanie wizerunkiem marki.

Spójrz przez naszą LOOPĘ i dojrzyj wszystkie korzyści i zalety pracy z nami!
WyLOOPuj nas!