TARGI BRANŻOWE

W dniach 14-15 luty 2018 braliśmy udział w targach CONVENE w Wilnie. Celem imprezy jest promowanie krajów regionu północno-wschodniej Europy, ze szczególnym naciskiem na państwa bałtyckie. Poza rozmowami z przedstawicielami branży wzięliśmy udział w wyjeździe studyjnym do Finlandii, gdzie sprawdziliśmy najpopularniejsze atrakcje dla grup INCENTIVE w okolicy Espoo. Odwiedziliśmy farmę reniferów, spacerowaliśmy w rakietach śnieżnych, relaksowaliśmy się w fińskich łaźniach i rozkoszowaliśmy się kuchnią skandynawską.

Tydzień później byliśmy w Stambule, targi ACE of M.I.C.E Exhibition to jedyne tak duże wydarzenie poświęcone branży w Turcji. W ciągu trzech dni trwania targów nawiązaliśmy liczne, nowe kontakty oraz przekonaliśmy się, że Stambuł jest miastem bezpiecznym i turyści mogą czuć się tu swobodnie. Poznaliśmy uroki miasta, które miło zaskakiwało nas na każdym kroku, odwiedziliśmy wszystkie najcenniejsze zabytki.

Udział w targach branżowych to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, rozmów o potrzebach i wymaganiach naszych klientów oraz co najważniejsze osobiste przekonanie się o atrakcyjności odwiedzanych miejsc. Po powrocie zawsze jesteśmy naładowani pozytywną energią i mamy głowy pełne pomysłów, co przekłada się na ciekawe programy wyjazdowe, które umieścimy na stronie już wkrótce.